Arnavutköy’de eski Perşembe pazarı olarak bilinen merkez mah. Ayşıl sok. no:35’de bulunan firmamız, genç ve dinamik kadrosuyla, ilkeli ve profesyonel şekilde alım, satım, kat karşılığı, kiralama ve tadilat hizmeti ile haftanın 7 günü faaliyettedir... 

Gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti ve güven ihtiyaç duyulan en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla çözüm ortağı olarak hareket eden Milad gayrimenkul, bu ihtiyacı karşılamak amacıyla  konusunda uzman kadrosuyla, farklı fiyat ve özelliklerde geniş portföyü, ücretsiz ve doğru netlikte ekspertiz hizmeti çalışmalarından,  daire, arsa, işyeri alım satımı, kat karşılığı, bakım onarım ve tadilat hizmetleriyle, anlaşmalı bankalarımızdan en uygun oran ve koşullarda %100 ‘üne kadar kredi çalışmalarından, tapu organizasyonuna kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

 

Misyonumuz, sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri müşterileri için ortaya koyan, kalite ve güvenden ödün vermeyen, müşterileri açısından tercih edilen sektöründe lider bir firma olmak,  gelişme anlayışını benimsemiş nitelikli çalışanlarımızla, müşterilerimize katma değer sağlayarak, gayrimenkul arayışlarında takım arkadaşı olmak ve en uygun gayrimenkulleri sunmaktır.

 

Firmamız, günümüz şartlarında hızla değişen ihtiyaç ve gereksinimleri aynı hız ve esneklikle karşılayabilecek bir bilgi ve portföy birikimine sahip olmanın öneminin bilincindedir.

Portföyümüz sitemizdeki ilanlarımızla sınırlı değildir. diğer arsa, tarla, sanayi arazisi ve daire seçeneklerimizi görmek üzere sizleri ofisimize bekliyoruz.