KARADENİZİN İLK YAT LİMANI ARNAVUTKÖY'DE - 05-05-2016

ARNAVUTKÖY DEĞERLENİYOR…

Turizm kompleksi olarak da nitelendirilen Yeniköy Yat Limanı içeriğinde Helikopter pisti gibi alanlarda bulunuyor. Karada 92 yat denizde ise 550 yat misafir etme kapasitesine sahip olan Yeni Yat Limanı aynı zamanda Karadeniz de ilk olma özelliği taşımaktadır. Kapsadığı alan 371.049 metrekarelik bir alandır. Bu denli büyük olan bu proje aynı zamanda içerisinde spor salonu, toplantı salonu, 1000 odalı otel, spa merkezi, kapalı otopark ve konut projeleri ile yeni bir turizm merkezi olacaktır. Yeni Yat Limanı Arnavutköy’ün de önemli hareketlenmelere neden oldu. Çok fazla boş arazi ve tarlaya sahip olan Arnavutköy arsa yatırımcıların bu şekilde ilgi odağı olmuştur. Aynı zamanda tüm bu haberlerin takip edileceği Arnavutköy yat limanı adresini ziyaret ederek bu arsa ve emlak yatırımlarınız için bir adım atabilirsiniz.

Marmara Otoyol Projesi 3. Köprü ile birlikte yaklaşık dört buçuk milyar bütçe ayrılan bir projedir. Bu büyük proje modeli yap işlet devret modelidir. Bu proje ve Kanal İstanbul’un içeriğindeki tüm projeler Arnavutköy’ü yeni ulaşım merkezi haline getiriyor. Arnavutköy 4 yeni metro hattı ile buluşuyor.  Recep Tayyip Erdoğan henüz başbakan iken başlayan projeler yavaş yavaş bitişe yaklaşıyor. Tam anlamıyla tümünün 2018 yılında bitmesi bekleniyor. Bu büyük projelerden biri olan Marmara otoyol projesi ile artık Trakya ve Anadolu arasındaki ulaşım çok daha rahat olacak ve yeni oluşturulan kent ve tüm İstanbullular için trafik problemi de son bulacaktır. arnavutköyde arsa adresini tıklayarak tüm bu projeler ile birlikte değerlenen Arnavutköy arsaları araştırma ve fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy aynı zamanda gelişimini ve değerlenmesini 3. Havalimanı ve 3. Boğaz köprüsüne de borçludur. Dünya’nın neredeyse en iddialı projesi ile değerlenen Arnavutköy arsa ve emlak fırsatlarından haberdar olmak için mutlaka siteyi ziyaret edin.

En Çok Okunanlar

ARSA Mİ...

ARSA Mİ...

ARNAVUTKÖY ARSA VE...

ARNAVUTKÖY ARSA VE...

ARNAVUTKÖY GAYRİMENKUL'DE...

ARNAVUTKÖY GAYRİMENKUL'DE...

ARNAVUTKÖY EMLAK HABERLERİ...

ARNAVUTKÖY EMLAK HABERLERİ...

KARADENİZİN İLK YAT LİMANI...

KARADENİZİN İLK YAT LİMANI...